Microsoft Virtual Academy – Kurs o Azure!

Jedną z ciekawszych inicjatyw jaką ma Microsoft do przekazywania wiedzy o swoich produktach, usługach, technologiach, jest Microsoft Virtual Academy. Można znaleźć tam kursy dotyczące przeróżnych technologii, produktów MS. Prowadzone są zarówno przez osoby bezpośrednio z Microsoft, ale nie tylko 🙂 Fajnym dodatkiem do kursów jest zbieranie punktów za każdy obejrzany kurs czy poprawnie zdany test po kursie, dzięki czemu możemy zdobywać jakże upragniony przez wszystkich fame 😉 a to nie wszystko o czym na końcu wpisu!

Jednym z takich kursów, który polecam, jest cykl dotyczący Microsoft Azure, który zaczęliśmy tworzyć z Tomkiem Kopaczem. Pierwsza część jest już dostępna i jest to wprowadzenie do Microsoft Azure od strony biznesowej. Jeśli chcesz się dowiedzieć co to w ogóle jest chmura publiczna, Microsoft Azure, jakie korzyści przyniesie dla Ciebie i Twojej firmy, lub po prostu chcesz uporządkować swoją wiedze w tym zakresie – to kurs dla Ciebie.

Kolejne kursu będą się pojawiały sukcesywnie, o czym na pewno będę informował na blogu 🙂

Bonus! Wiedza to oczywiście najcenniejsza rzecz jaką można zdobyć dzięki MVA, ale można także znacznie więcej. Poza fame związanym z punktami, można te punkty także przekuć w dobra fizyczne, wystarczy wziąć udział w konkursie Tech Elite, na którego stronę zapraszam 🙂

One thought on “Microsoft Virtual Academy – Kurs o Azure!”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.