This week in Azure – nowy, lepszy Tydzień z Azure!

Osoby czytające bloga na pewno zauważyły regularne posty o “Tydzień z Azure”. Musze jednak z “przykrością” poinformować iż już nie będę z Mirkiem kontynuował tej serii… Ale oczywiście nie można było zostawić takiej pustki! Dlatego teraz jest “This week in Azure”! Jak coś robić to z rozmachem i dlatego poszliśmy międzynarodowo i teraz będzie po angielksu i na cały świat! 🙂 Zapraszamy do oglądania, czytania, subskrybowania, ćwierkania!

Blog: https://blogs.msdn.microsoft.com/thisweekinazure/
Channel9 (pierwszy film za tydzien): https://channel9.msdn.com/Shows/This-week-in-Azure
Twitter: @thisweekinazure

3 thoughts on “This week in Azure – nowy, lepszy Tydzień z Azure!”

  1. Według mnie zmiana na gorsze – zawsze lubiłem w poniedziałek w krótkiej, zwięzłej i luźnej formie dowiedzieć się o nowościach w Azurze. Teraz jest jedynie blog a filmów nadal nie ma… Wydaje mi się też, że akurat dostęp do anglojęzycznych materiałów o Azure jest dobry (choćby oficjalny blog) a brakowało właśnie czegoś w naszym języku co przynajmniej w niewielkiej części było wypełniane przez “Tydzień z Azure”.

    Pozdrawiam

    1. No niestety nie da sie robic wszystkiego 😉 moze kiedys, gdzies w jakiejs formie to wroci 🙂 poki co skupiamy sie na This week in Azure i zapraszamy do share’owania, retweetowania etc. 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.